Стельовий кронштейн з нахилом і поворотом КВАДО К-84 призначений для одночасної установки двох великих телевізорів або LCD моніторів. Володіє високою стійкістю до механічних навантажень, при компактних розмірах кріплення. Стельова штанга-подовжувач регулюється від стелі на 700-1200 мм. Максимальне навантаження: 50 кг.Кут повороту: +-180 .Кут нахилу: + -12 . Переваги використання: дозволяє підвісити телевізор до стелі, якщо настінна установка неможлива або неефективна з яких-небудь причин; можливість використання кронштейна для двох моніторів в якості інтерактивного рекламного щита.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Вузлів нахилу | один, ±12 ° |
| Габарити настінної пластини | 110×50 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Діагональ екрана | 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 |
| Макс. відстань від стелі | 1200 мм |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Мін. відстань від стелі | 700 мм |
| Регулювання горизонту | ±12 ° |
| Рекомендована діагональ | 43-65" |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб встановлення | на устілці |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴

