Стельовий кронштейн КВАДО К-83 ідеально підійде для кріплення великого телевізора або LCD монітора. Володіє високою стійкістю до механічних навантажень, при компактних розмірах кріплення.Стельова штанга подовжувач регулюється від стелі від 700 до 1200 мм. Максимальне навантаження: 25 кг. - Кут нахилу: 12 - Регулювання горизонту: 12 - Поворот 35 . Дозволяє підвісити великий телевізор до стелі, якщо настінна установка неможлива або неефективна з яких-небудь причин. Стельові кріплення для телевізорів - це зручне та стильне рішення для економії простору. Вони підходять для встановлення в будинках, офісах, кафе та інших приміщеннях, де настінні кріплення неможливі. Сучасні конструкції забезпечують надійність, довговічність і простоту налаштування кута нахилу чи повороту екрана. Такі кріплення виготовляються з міцних матеріалів і відрізняються елегантним дизайном. Вони підходять для більшості моделей телевізорів, звільняючи додатковий простір та створюючи комфортні умови для перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 200x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Вузлів нахилу | один, ±12 ° |
| Вузлів повороту | ±35 ° |
| Габарити настінної пластини | 110×50 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Діагональ екрана | 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 |
| Макс. відстань від стелі | 1200 мм |
| Материал | Сталь |
| Мін. відстань від стелі | 700 мм |
| Регулювання горизонту | ±12 ° |
| Рекомендована діагональ | 43-65" |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴

