Кронштейн стельовий КВАДО К-80 ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 14"до 23", при цьому витримає навантаження вагою до 17 кг. Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, при цьому зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора на + -70 .Модель легко монтується на стелю, сумісний зі стандартами VESA: 50x50, 75x75, 100x100.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50х50, 75х75, 100х100 |
| max VESA | max 100x100 |
| Вузлів нахилу | один, ±70° |
| Вузлів повороту | один, ±90° |
| Габарити пластини кріплення ТВ | 115х115 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Діагональ екрана | 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 |
| Макс. відстань від стелі | 460 мм |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Мін. відстань від стелі | 300 мм |
| Рекомендована діагональ | 17-32" |
| Розміри настінної пластини | 110х50 |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб встановлення | на устілці |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴

