Підлогова стійка "КВАДО K-74" - це регульована мобільна конструкція з VESA кронштейном для монітора у комплекті. Вона призначена для створення мобільного робочого місця. Підставка підходить для обладнання загальною вагою до 25 кг. Дуже зручні та приємні риси цієї моделі: переставні опори, які дозволяють поставити стійку близько до стіни; можливість додатково встановлювати полиці та кронштейни; опори мають два фіксованих положення; легко розібрати та збирати; легко перевозити має компактний розмір у зібраному вигляді; кріплення для монітора вже включені в комплект; переміщується на колесах з фіксаторами, легко рухається. Підставка має висоту від підлоги до верху труби від 1350 до 1600 мм. На телескопічній трубі є шість фіксованих положень, кроком 50 мм. На стійці встановлений кронштейн KV-020-100 Можна встановити інші моделі кронштейнів на замовлення. Можна встановити також: Кріплення моніторів Тримачі планшетів Тримачі планшетів Допоміжні та перехідні елементи Полки, тримачі Тримачі сканера Тримачі банківського термінала Переваги використання: просте і легке регулювання висоти робочої поверхні для комфортної роботи стоячи чи сидячи; положення монітора (висота, нахил і поворот) легко змінюється з мінімальним зусиллям руки; полку для клавіатури має регулювання нахилу, повороту для комфортної роботи; можливість розміщення на полиці аксесуарів, мобільного телефону, планшета та іншого. може використовуватися для роботи в лікарнях, в офісах або в іншому зручному для Вас місці. Поставляється у розібраному вигляді. Доступна як стандартна висота, так і виготовлення за замовленням у необхідних розмірах. Час виготовлення не стандартної висоти від 2 робочих днів. 3 роки гарантії на зварні з'єднання. Гарантія не стосується коліс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50х50, 75х75, 100х100 |
| Висота | 1600 мм |
| Гарантія | 3 року |
| Глибина | 640 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Рекомендована діагональ | 14-29" |
| Сертифікований товар | Да |
| Тип | Підлогова стійка |
| Ширина | 640 мм |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴

