Підлогова стійка "КВАДО K-73" - це регульована мобільна підставка з кронштейном у комплекті. Підставка підходить для телевізорів з діагоналями від 43 до 65 дюймів і вагою до 45 кг. Дуже зручні та приємні риси цієї моделі: переставні опори, які дозволяють поставити стійку близько до стіни; можливість додатково встановлювати полиці та кронштейни; опори мають два фіксованих положення; легко розібрати та збирати; легко перевозити, тому що вона має компактний розмір у зібраному вигляді; кріплення для телевізора вже включені в комплект; переміщується на колесах з фіксаторами, легко рухається. Підставка має висоту від підлоги до верху труби від 1350 до 1600 мм. На телескопічній трубі є шість фіксованих положень, кроком 50 мм. На стійці встановлений аналог кронштейна Kvado K-50, який додатково має нахил та регулювання по горизонту. При необхідності ця підставка може бути додатково обладнана однією або декількома полицями. Використовується для: для виставок, конференцій, відео презентацій; дозволяє розміщувати інформацію на телевізорах в залах; для зручної роботи з сенсорними панелями. Поставляється у розібраному вигляді. Доступна як стандартна висота, так і виготовлення за замовленням у необхідних розмірах. Час виготовлення не стандартної висоти від 2 робочих днів. 3 роки гарантії на зварні з'єднання. Гарантія не стосується коліс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 200x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Высота | 1600 мм |
| Гарантія | 3 року |
| Глубина | 640 мм |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Діагональ екрана | 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Рекомендована діагональ | 43-65" |
| Сертифікований товар | Да |
| Тип | Напольная стойка |
| Ширина | 640 мм |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴

