У разі якщо планшету нерідко доводиться виконувати роль телевізора або наочного посібника виникає необхідність в надійній системі настінного кріплення. Впоратися з цим завданням здатний тримач для планшета. Оригінальна конструкція дозволяє закріпити тримач на стіні. Кронштейн виготовлений з металу, що забезпечує високу надійність і довговічність. Покриття кріплення це зносостійка порошкова фарба. Можливості регулювання: Вузлів повороту: три, 180 /360 /180 . Вузлів нахилу: один 65 . Відстань від стіни:130 мм (у складеному стані)420 мм (максимальний винос від стіни).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вузлів нахилу | один ±65° |
| Вузлів повороту | три, 180°/360°/180° |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 10 кг |
| Макс. відстань від стіни | 420 мм |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Мін. відстань від стіни | 130 мм |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | винос +нахил +поворот |
Информация для заказа
- Цена: 2 030 ₴

