Стійка КВАДО К-72 - це підлогова пересувна презентаційна стійка c кронштейном для телевізійних панелей і моніторів. Використовується для: для проведення виставок, конференцій, відеопрезентацій; для розміщення інформації на телевізорах на ресепшн, в холах; для зручної роботи з тач-панелями. Переваги мобільного стійки К-72: роликові колеса на ніжках стійки без додаткових зусиль ковзають по будь-якій поверхні, що дозволяє хорошому пересуванню по кімнаті або по залу в зручне для Вас місце; на колесах є стопор, який надійно фіксує стійку в потрібному положенні; поворотна основа дає можливість встановити стійку впритул до стіни; для складання спеціальні навички не потрібні. Стійка сумісна з кріпленнями: КВАДО К-51; КВАДО К-50. Ціна вказана тільки за стійку, без кронштейна Квадо К-51. Поставляється в розібраному вигляді. Стандартна конструкція в наявності, а також проводимо під замовлення в потрібних Вам розмірах.Термін виготовлення нестандартної конструкції - від 2 робочих днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Інші розміри | відстань між несучими штангами 320 мм |
| Высота | 1800 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Глубина | 600 мм |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Рекомендована роздрібна ціна: | 3560 |
| Сертифікований товар | Да |
| Тип | Напольная стойка |
| Ширина | 1000 мм |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 4 473 ₴


