
Гранітна кухонна мийка IDIS Corner Pebble 070
5 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: Corner
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова мийка з двома чашами для тих, хто цінує комфорт.
Основні характеристики Гранітна кухонна мийка IDIS Corner Pebble 070
Висота920
Габарити (ШхГхВ)/ Діаметр мийки920х490х170
Габарити чаші (ШхГхВ) Більша: 410x345 / Мала: 125
Глибина170
ВиробникIDIS
Форма Терапецоїдна
Ширина490
Вага 20 кг
У комплектісіфон і набір кріплень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Товщина металу | 10 мм |
| Форма мийки | Кутова |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴


