
Настінний тримач планшета Квадо К-116
2 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: Квадо К-116
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У разі якщо планшету нерідко доводиться виконувати роль телевізора або наочного посібника виникає необхідність в надійній системі настінного кріплення. Впоратися з цим завданням здатний тримач для планшета. Оригінальна конструкція дозволяє закріпити тримач на стіні. Кронштейн виготовлений з металу, що забезпечує високу надійність і довговічність. Покриття кріплення це зносостійка порошкова фарба. Можливості регулювання: Вузлів повороту: три, 180 /360 /180 . Вузлів нахилу: один 65 . Відстань від стіни:130 мм (у складеному стані)420 мм (максимальний винос від стіни).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вузлів нахилу | один ±65° |
| Вузлів повороту | три, 180°/360°/180° |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Макс. відстань від стіни | 420 мм |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Мін. відстань від стіни | 130 мм |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип | винос +нахіл + закот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴
