Універсальний кронштейн КВАДО К-151 поєднує в собі елегантний дизайн і надійність. Ідеально підходить для легких, сучасних телевізорів з великими та середніми діагоналями, вагою до 35 кг. Має функцію нахилу, кут перегляду змінюється від руки, плавно, без зусиль. Підходить для добре освітлених приміщень, спалень, залів. Характеристики: Тип кронштейна: з нахилом Рекомендована діагональ: 30-53" VESA: 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 Вузлів нахилу: один, +12 ... −5 Допустиме навантаження: 35 кг В комплекті: монтажний набір, інструкція з встановлення Відстань від стіни: 60 мм max VESA: max 400x400 Обов'язково читайте інструкцію та дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника!Перевіряйте відповідність обраного вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Вага кронштейна | 2 кг |
| Вузлів нахилу | один, +12°... −5° |
| Відстань від стіни | 60 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Діагональ екрана | 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гнинтом |
| Призначення | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 30-53" |
| Розміри настінної пластини | 445х140 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | гнітами |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴

