Стельовий кронштейн К- 90 має хорошу і просту монтажну регулювання в горизонтальній площині, що забезпечує легку установку і жорстку фіксацію проектора на кронштейні. Переваги використання: Регульована відстань від стелі від 75 до 260мм; Містить два поворотних вузла, а також нахил і можливість обертання проектора на 360 ; Стельова плита закривається декоративною кришкою; За допомогою чотирьох поворотних напрямних з безліччю отворів, можлива установка більшості моделей проекторів. У комплект кронштейна К- 90 входить монтажний набір для кріплення до стелі. Рекомендації з монтажу кронштейнів: Уникайте установки кронштейнів в місцях, де є постійна вібраційна або ударна навантаження. У першому випадку є небезпека розхитування кріпильних елементів, у другому - високий ризик пошкодження конструкції. Зверніть увагу на товщину поверхні, на яку планується кріпити кронштейн. Тонкий стеля - пряма загроза безпеці людей, що працюють з обладнанням. Уникайте установки кронштейнів для проекторів в місцях з різкими температурними перепадами. Наприклад, не рекомендується монтувати кріпильну конструкцію поруч з потужними освітлювальними приладами або кліматичною технікою. Є і ще одна важлива деталь. Кронштейн повинен гарантовано витримувати вагу проектора. Перед покупкою зверніть особливу увагу на цей параметр кріпильного пристрою. Краще вибирати кронштейн із запасом міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага кронштейна | 1.9 кг |
| Вузлів нахилу | +15°... −5 ° |
| Габарити настінної пластини | 100×160 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Макс. відстань від стіни | 260 мм |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Мін. відстань від стіни | 75 мм |
| Тип | винос +нахіл + закот |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

