
Гранітна кухонна мийка IDIS Fusion Dune 060
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: Fusion
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний вигляд круглої мийки впишеться абсолютно в будь-який інтер'єр. Так само за досить великої чаші ця модель підійде як для великих, так і для маленьких кухонь.
Основні характеристики Гранітна кухонна мийка IDIS Fusion Dune 060
Висота500
Габарити (ШхГхВ)/ Діаметр мийки500х500х200
Габарити чаші (ШхГхВ)400x400
Глибина200
ВиробникIDIS
Форма кругла
Ширина500
Вага 11 кг
У комплектісіфон і набір кріплень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Товщина металу | 10 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Жовтий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



