
Гранітна кухонна мийка IDIS Comfort plus Vanilla 326
4 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: Comfort plus
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Назва цієї мийки говорить сама за себе. Глибшої чаші, майже 25 см, ви не знайдете в жодного виробника мийок зі штучного каменю. У такій мийці ви легко зможете помити і деко, і величезну каструлю, не залишаючи бризок і бруду на робочій поверхні.
Основні характеристики Гранітна кухонна мийка IDIS Comfort plus Vanilla 326
ВиробникIDIS
Висота565
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр мийки510х565х240
Габарити чаші (ШхГхВ)400х500
Глибина240
ФормаПрямокутна
Ширина510
Вага21 кг
В комплектіСифон і набір кріплень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Товщина металу | 10 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Слонова кістка |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 420 ₴

