
Гранітна кухонна мийка IDIS Cactus Snow 130
4 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cactus
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики Гранітна кухонна мийка IDIS Cactus Snow 130
ВиробникIDIS
Висота770
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр мийки770x430
Габарити чаші (ШхГхВ)390x335
Глибина200
ФормаПрямокутна
Ширина430
Вага11 кг
В комплектіСифон і набір кріплень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Товщина металу | 10 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



