
Гранітна кухонна мийка IDIS Cappa Pebble 070
4 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cappa
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальна мийка з невеликою, але дуже зручною сушкою для посуду підійде тим, хто любить великі робочі поверхні. Вона не займе багато місця, але при цьому буде комфортним помічником для миття посуду.
Основні характеристики Гранітна кухонна мийка IDIS Cappa Pebble 070
ВиробникIDIS
Висота590
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр мийки590x450
Габарити чаші (ШхГхВ)415х363
Глибина200
ФормаОвальна
Ширина465
Вага13 кг
В комплектіСифон і набір кріплень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Товщина металу | 10 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Бежевий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴


