Кутова мийка з двома чашами для тих, хто цінує комфорт.
ВиробникIDIS
Висота920
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр мийки920х490х170
Габарити чаші (ШхГхВ)Велика: 410x345 / Мала: 125
Глибина170
ФормаТрапецієподібна
Ширина490
Вага20 кг
В комплектіСифон і набір кріплень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Товщина металу | 10 мм |
| Форма мийки | Кутова |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴




