Основні переваги та особливості моделі SMV2IVX00K:
- ExtraDry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластикового та скляного посуду.
- AquaStop: стовідсотковий захист від протікань на увесь строк служби приладу.
- Третій короб VarioDrawer: зручне розташування столових приборів дозволяє оптимізувати місце в нижніх коробах.
- Home Connect: керуйте посудомийною машиною на відстані чи за допомогою голосу.
- RackMatic: система регулювання верхнього коробу по висоті (5 см) допоможе оптимізувати простір посудомийної машини.
-
Extra Dry: ідеальне просушування виробів з пластику
Пластикові вироби в посудомийних машинах часто після миття залишаються вологими. Саме тому посудомийні машини Bosch пропонують програму ExtraDry. Вона підвищує температуру кінцевого полоскання та подовжує час просушування. Таким чином навіть пластикові вироби, такі як дитячі пляшки або посуд для пікніка, стають абсолютно чистими і сухими.
-
Лічильник таблеток для миття
При придбанні великої кількості таблеток для миття посуду рахувати їх кількість самостійно майже неможливо. Та вони завжди закінчуються у відповідальний момент. Лічильник у застосунку Home Connect відстежує кількість циклів та інформує вас за допомогою push-сповіщення, коли кількість таблеток менше п'яти.
-
VarioDrawer: тепер ваша посудомийна машина стала надзвичайно зручною!
Іноді ви не можете поставити у вашу посудомийну машину все, що хочеться, через її незручну конфігурацію. VarioDrawer – це додатковий рівень у верхньому відділі посудомийних машин, який вирішує цю проблему. Це ідеальне місце для столових приладів та невеликого кухонного начиння, такого як черпак та вінчик, він навіть підходить для кавових чашок для еспресо. Це дає вам більше свободи при завантаженні посудомийної машини і залишає більше місця в нижньому коробі. Кошик для столових приладів також може бути замінений на VarioDrawer для можливості розміщення до 14 комплектів у посудомийних машинах шириною 60 см та 10 комплектів в посудомийних машинах на 45 см. В результаті ваша посудомийна машина запропонує вам більш зручне завантаження.
-
RackMatic: система регулювання по висоті
Місткий верхній короб можна регулювати за висотою в цілому на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки – завдяки системі RackMatic. Тарілки для піци чи фужери на високій ніжці — ця система дозволяє дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.
-
InfoLight: додатковий індикатор ходу програми
Під час циклу миття InfoLight проектує червоне світло на підлогу, щоб ви знали, коли ваша посудомийна машина працює. Світло вимикається, коли цикл миття завершено.
-
Технологія ActiveWater: інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду
Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використати кожну краплю води. На основі таких параметрів як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насосу і складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності. Посудомийні машини з ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води при перебігу програми “Економічна 50°C”. Також всі машини з ActiveWater можуть під’єднуватися до системи постачання гарячої води, і в такому випадку рівень споживання енергії складає лише 0.6 кВт/год для програми “Економічна 50°C”.
-
Двигун EcoSilence Drive: миття посуду так, як ви ще ніколи не чули!
Підтримувати чистоту в помешканні може бути важко. Зберегти при цьому тишу іноді здається неможливою задачею! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економічним двигуном, який оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи таким чином більш плавне, тихе функціонування.
-
Гарантія якості Bosch: на всі посудомийні машини 10 років гарантії від наскрізної корозії
Інженери компанії Bosch впровадили у життя багато інновацій, які гарантують надзвичайно довгий строк служби побутових приладів. Наприклад, вони розробили нову конструкцію внутрішньої камери посудомийної машини, яка вирізняється особливими технологіями, пов’язаними з виробництвом, обробкою та з’єднанням складових елементів камери. Ці технології у поєднанні з високоякісними пластинами із нержавіючої сталі становлять максимальний захист проти наскрізної корозії. Отримайте і ви користь від інноваційних технологій та скористайтеся 10-річною гарантією проти наскрізної корозії внутрішньої камери посудомийної машини.
-
DossageAssist: ефективне використання засобів для миття
Засіб для миття розміщується у диспенсері зверху на дверцятах. Перед початком процесу миття він падає в спеціальну кювету у верхньому коробі, що гарантує його ретельне розчинення завдяки чіткому спрямуванню на нього струменів води.
Потр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 10 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 9.5 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Енергоспоживання | 227 кВт*год |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Використання засобів 3 в 1" | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Тип захисту від протікання | повна |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Можливість підключення до гарячої води | Ні |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Промінь на підлозі | Так |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Автоматична програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 31 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 55 мм |
- Ціна: 22 999 ₴








