
Мийка для кухні інтегрована Handmade , Brushed Grey PVD, 3,0/1,0 мм, LDH6050GPVD43622 Lidz
4 136 ₴
- Готово до відправки
- Код: LDH6050GPVD43622
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтегрована кухонна мийка Lidz Handmade H6050G (арт. LDH6050GPVD43622) — це сучасне рішення для стильної та функціональної кухні. Мийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі товщиною 3,0/1,0 мм, що гарантує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Прямокутна форма та мінімалістичний дизайн дозволяють гармонійно вписати мийку в будь-який інтер'єр.
Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчастий вентиль, дозатор, кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 136 ₴







