Топ

Кухонна мийка з дозатором для мийного засобу Lidz Brush H5050 3.0/1.0 мм Мийка для кухні Стильна мийка
2 477 ₴
- Немає в наявності
- Код: LDH5050BRU35375
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кухонна мийка з дозатором для мийного засобу Lidz Brush H5050 3.0/1.0 мм Мийка для кухні Стильна мийка
Кухонна мийка Lidz H5050 3.0/1.0 мм Brush виготовлена з неіржавкої сталі, яка стійка до механічних пошкоджень, довговічна та гігієнічна. Тип установки інтегрований, вимагає точного стикування мийки зі стільницею. Завдяки такому типу установки зростає ступінь гігієнічності, оскільки вода не потрапляє в зазор між мийкою і стільницею.
Характеристики:
- Назва : Набір 2 в 1 Lidz кухонна мийка H5050 3.0/1.0 мм Brush + дозатор для мийного засобу (LIDZH5050BRU3010)
- Бренд : Lidz
- Країна-виробник : Польща
- Гарантія : 36 місяців
- Тип виробу : Набір 2 в 1
- Форма : Квадратна
- Поверхня : Глянцева
- Колір : Сталь
- Вид монтажу : Інтегрований
- Наявність крила : Без крила
- Кількість чаш : 1
- Довжина виробу, мм : 500
- Глибина виробу, мм : 500
- Глибина чаш(і), мм : 220
- Матеріал : Мийка: нержавіюча сталь. Дозатор: нержавіюча сталь / пластик
- Товщина матеріалу, мм: 3.0/1.0
- Отвір під змішувач : Так
- Наявність сифона : У комплекті
- Наявність переливу : Так
- Діаметр зливу, мм : 90
- Комплектація : Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчастий вентиль, дозатор, кріплення.
- Додаткові характеристики : Інтегрована мийка має три варіанти установки: врівень зі стільницею, над стільницею (аналогічно врізним мийкам) і під нею.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 530 мм |
| Ширина чаші мийки | 450 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сифон | Так |
| Матеріал | Мийка: неіржавка сталь. Дозатор: неіржавка сталь/пластик |
| Серія | H5050 |
| Артикул | LIDZH5050BRU3010 |
| Комплектація | Мийка, сифон, злив/перелив, кошик, вентиль, дозатор, кріплення. |
| Донний клапан | Да |
| Тип виробу | Набір 2 в 1 |
| Бренд | Lidz |
| Поверхня | Brush |
| Вид монтажа | Інтегрований |
| Вага нетто, кг | 6,25 |
| Габарити чаші 1 (ВхШхД), мм | 220х450х400 |
| Вага брутто 1, кг | 7,45 |
| Мінімальна ширина шафи, мм | 530 |
| Габарити паковання 1, мм | 260х535х535 |
| Додаткові характеристики | Інтегрована мийка має три варіанти встановлення: урівень зі стільницею, над стільницею (аналогічно врізним мийкам) і під нею. |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник | Польща |
| Діаметр зливу, мм | 90 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Наявність крила | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Наявність переливу | Да |
| Кількість основних чаш | 1 |
| Наявність сифона | Да |
| Під'єднання до пральної машини | Немає |
| Зверніть увагу | Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. |
| Товщина матеріалу мийки, мм | 3.0/1.0 |
| Габарити мийки (ВхШхД), мм | 220х500х500 |
| Кутова конструкція мийки | Немає |
| Кількість отворів для монтажу змішувача | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 477 ₴








