
Мийка для кухні інтегрована Handmade Decor Black PVD Honeycomb 3,0/1,0 мм LDH7545BDECPVD48373 Lidz
4 532 ₴
- Готово до відправки
- Код: LDH7545BDECPVD48373
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка Lidz Handmade з поверхнею Decor Black PVD Honeycomb. Чорне преміальне покриття і сталь 3,0/1,0 мм забезпечують надійність, стиль і стійкість до навантажень. Ця модель стане функціональним і декоративним елементом кухні.
Комплектація
Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчастий вентиль, кошик, кухонна дошка, дозатор, кріплення.
Вид монтажу
Інтегрований
Матеріал
Нержавіюча сталь
Колір
Чорний
Поверхня
Decor
Кількість чаш
1
Габарити чаші (ШхДхГ), мм
700х350х220
Діаметр випуску, мм
90
Товщина матеріалу, мм
3,0/1,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова, Фактурна |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 350 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 750 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/4" |
| Ширина шафи (для мийки) | 750 мм |
| Комплектація | |
| Коландер | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сифон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 532 ₴



