
Мийка для кухні інтегрована Handmade Decor Black PVD Honeycomb 2,5/0,5 мм LDH5050BDECPVD48369 Lidz
3 432 ₴
- Немає в наявності
- Код: LDH5050BDECPVD48369
+380 (97) 212-10-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мийка Lidz Handmade з поверхнею Decor Black PVD Honeycomb. Чорне покриття підкреслює преміальний стиль, а товщина сталі 2,5/0,5 мм забезпечує стійкість до пошкоджень і тривалий термін служби. Ефектна поверхня робить модель яскравим акцентом на кухні.
Комплектація
Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчастий вентиль, дозатор, кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 2.5 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова, Фактурна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 50 мм |
| Ширина мийки | 50 мм |
| Висота мийки | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 432 ₴


