Універсальний кронштейн КВАДО К-З51 поєднує елегантний дизайн і надійність. Ідеально підходить для сучасних телевізорів з великими та середніми діагоналями, вагою до 25 кг. Механізм нахилу надійно фіксується поворотним замком на настінній плиті без гвинтів та інструментів. Екологічне упакування кронштейна: Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробленню, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості.Ми використовуємо зварні шви та якісне сертифіковане кріплення. Обов'язково читайте інструкцію та дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника!Перевіряйте відповідність вибраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Вага кронштейна | 1,7 кг |
| Вузлів нахилу | один, +5°... −12° |
| Расстояние от стены | 45 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Діагональ екрана | 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гвинтом |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 32-55" |
| Розміри настінної пластини | 450х100 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | поворот замка-фіксатора |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴

