Настінний кронштейн з нахилом. Простий в установці настінний кронштейн, все необхідне кріплення в комплекті.Розмір кріплення VESA: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм Сумісний з більшістю телевізорів, які відповідають цьому стандарту. Механізм нахилу надійно фіксується поворотним замком на настінній пластині без гвинтів та інструментів. Екологічне пакування кронштейна: Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає перероблюванню, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості. Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 |
| max VESA | max 200x200 |
| Вага кронштейна | 1,1 кг |
| Вузлів нахилу | один, +5°... -12° |
| Расстояние от стены | 45 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Діагональ екрана | 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гвинтом |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 32-55" |
| Розміри настінної пластини | 250х100 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | поворот замка-фіксатора |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴

