КВАДО К-322 - міцне виносне кріплення, призначене для монтажу телевізора з пласким екраном із кріпильним блоком VESA розміром 50x50, 75x75, 100х100 mm і вагою до 15 кг на вертикальні стіни. Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати; нахиляти; рухати екран в різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для настройки кута перегляду. Швидка і проста установка завдяки тому, що: всі вузли попередньо зібрані; в комплекті є кріплення монтажу для бетонних і цегляних стін; в комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості.Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 50х50, 75х75, 100х100 |
| max VESA | max 100x100 |
| Інші розміри | довжина першого коліна: 180 мм, довжина другого коліна: 145 мм |
| Вага кронштейна | 1,36 кг |
| Вузлів нахилу | один, ±50° |
| Вузлів повороту | три, 180°/360°/180° |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Діагональ екрана | 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 |
| Макс. відстань від стіни | 385 мм |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гайка |
| Мін. відстань від стіни | 60 мм |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 17-32" |
| Розміри настінної пластини | 100×142 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | гайка |
| Тип | винос +нахил +поворот |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴

