Фіксований настінний кронштейн. З його допомогою ваш ЖК-телевізор буде виглядати на стіні стильно та сучасно. Характеристики продукту Тип: фіксований. Рекомендована діагональ: 15-42". VESA: 100х100, 100х200, 200x100, 200x200. Допустиме навантаження: до 45 кг. Відстань від стіни: 24 мм. Переваги нашого кронштейна Низько профільний дизайн для естетичного вигляду. Простота та надійність конструкції забезпечують зручність установки. Вдосконалена конструкція з кріпильними отворами до М8. Використання якісних матеріалів та зварних швів для довговічності. Відповідність стандартам якості та безпеки. Чому варто вибрати наш кронштейн? Наш кронштейн поєднує в собі елегантний дизайн, високу якість виготовлення та простоту установки. Він ідеально підходить для сучасних телевізорів, забезпечуючи надійне та безпечне кріплення. Вибираючи продукцію Квадо, ви обираєте надійність та стиль. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості.Ми використовуємо зварні шви та - якісний сертифікований кріпильний матеріал. Обов'язково читайте інструкцію та дотримуйтеся всіх рекомендацій від виробника!Перевіряйте відповідність обраного вами кріпильного матеріалу з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 |
| max VESA | max 200x200 |
| Вага кронштейна | 1,03 кг |
| Расстояние от стены | 24 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Діагональ екрана | 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гвинтом |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 15-42" |
| Розміри настінної пластини | 256х150 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | гвинтами |
| Тип | фіксований |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴

