Фіксований настінний кронштейн з посиленою конструкцією. Призначений для установки великих інтерактивних дисплеїв, панелей і важких телевізорів.Розміри кріплення VESA: 400x400, 600x400, 800x400 мм і вагою до 60 кг, кріплення через гвинти М6 і М8.Поворотний замок-фіксатор виключає випадкове зісковзування панелі з кронштейна, а також робить установку швидше і зручніше. Посилена конструкція кронштейна забезпечує надійну роботу панелі (телевізора) в умовах інтенсивного користування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 400x400, 600x400, 800x400 |
| max VESA | max 800x400 |
| Вага кронштейна | 4,03 кг |
| Расстояние от стены | 55 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 60 кг |
| Діагональ екрана | 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гвинтом |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 55-85" |
| Розміри настінної пластини | 840х150 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | поворот замка-фіксатора |
| Тип | фіксований |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴

