Кронштейн КВАДО К-55 - настінне кріплення це висувається, та з нахилом і поворотом, призначене для встановлення великих телевізорів. Має значний винос від стіни - максимально до 740 мм. Конструкція забезпечує можливість повороту телевізора, регулювання кута нахилу та зміни відстані від стіни. Три вузли повороту на 180 /360 /180 та вузли нахилу 15 надають широкі можливості для оптимального налаштування положення телевізора. Допустиме навантаження до 45 кг. Кронштейн підтримує безпечне та надійне кріплення телевізора за умови використання якісного кріплення, що відповідає матеріалу стіни. Є регулювання рівня горизонту 5 , оскільки при великому висуванню важелів та великій вазі телевізора неодмінно виникають прогини та вигини, які легко виправити встановивши телевізор по горизонталі в новому положенні. Мінімальна відстань від стіни - 110 мм роблять цей кронштейн зручним і функціональним аксесуаром для вашого телевізора. Настінна пластина має збільшену площу та 13 отворів діаметром 8 мм для надійного кріплення. Розміри настінної пластини: 280 160 мм. Складні важелі можуть вільно рухатися на пластикових та металевих втулках. Довжина першого від настінної пластини важеля: 350 мм, другого: 290 мм. Найбільш типовий сценарій використання цієї моделі кронштейна - це встановлення 30-53" LED, ЖК телевізора під кутом 90 градусів до несучої стіни. Кронштейн КВАДО К-55 забезпечує надійне кріплення та відповідає високим стандартам безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 |
| max VESA | max 400x400 |
| Інші розміри | довжина першого коліна: 350 мм, довжина другого коліна: 290 мм |
| Вага кронштейна | 5,1 кг |
| Вузлів нахилу | один, ±15° |
| Вузлів повороту | три, 180°/360°/180° |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Діагональ екрана | 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 |
| Макс. відстань від стіни | 740 мм |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гнинтом |
| Мін. відстань від стіни | 110 мм |
| Призначення | Для РК-телевізорів |
| Регулювання горизонту | ±5° |
| Рекомендована діагональ | 43-65" |
| Розміри настінної пластини | 280×160 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | поворот замка-фіксатора |
| Тип | винос +нахіл + закот |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 265 ₴

