Придбайте кронштейн КВАДО К-40 - відмінний варіант із нахилом та невеликим поворотом. Вибирайте кронштейн КВАДО К-40 для надійного встановлення телевізорів та моніторів. Сумісний із діагоналями від 15 до 43 дюймів та оснащений універсальним кріпленням VESA. Основні характеристики КВАДО К-40 Має нахил та поворот Рекомендована діагональ: 15-43" VESA: 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 Вузли оберту: один, 45 Вузли нахилу: один, +5 ... −22 Допустиме навантаження: 40 кг Максимальна відстань від стіни: 75 мм Чому варто обрати КВАДО К-40? Міцний метал, це не Китай, це товстий метал; Міцна кожна деталь в конструкції; Має невелику відстань від стіни, всього 75 мм - це необхідно для повороту та нахилу; Нахильний механізм обладнаний фіксатором, для запобігання "сповзання" телевізора від заданого кута нахилу. Нахил та поворот регулюються дуже просто. Розбірна конструкція; Реальна гарантія: будь-яку деталь ми можемо замінити за гарантією, ми знаходимося в Україні, все виробляємо в Україні; Велика стінна плита, може кріпитися на 6 шурупів за потреби; У комплекті поставки - монтажний набір та інструкція з установки. Модель випускається давно і має тільки хороші відгуки; Наші кріплення пройшли добровільну сертифікацію та контроль якості, гарантуючи безпеку і довговічність. Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кріплення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 |
| max VESA | max 200x200 |
| Вага кронштейна | 1,7 кг |
| Вузлів нахилу | один, +5°... −22° |
| Вузлів повороту | один, ±45° |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Діагональ екрана | 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 |
| Макс. відстань від стіни | 75 мм |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гайка баранцева |
| Мін. відстань від стіни | 75 мм |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 15-43" |
| Розміри настінної пластини | 100×160 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | гвинтами |
| Тип | нахил +поворот |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴

