Кронштейн КВАДО К-39 - це кронштейн з нахилом. Чудове та недороге рішення для вашого телевізора! Придбаючи кронштейн КВАДО К-39, ви отримуєте не просто кріплення для телевізора, а продуманий аксесуар, який забезпечить ідеальний кут огляду та збереже естетику вашого простору. Спеціально розроблений для невеликих та середніх телевізорів, цей кронштейн сумісний з багатьма стандартами VESA, забезпечуючи безпеку та універсальність підключення. Ближче до стіни, краще огляд З КВАДО К-39 ваш телевізор буде розміщений на оптимальній відстані від стіни, що дозволяє заощадити простір без шкоди для кута огляду. Конструкція з можливістю нахилу призначена для того, щоб ви могли налаштувати ідеальний кут, гарантуючи відмінний огляд з будь-якої точки кімнати. Простота та надійність Розбірна конструкція цього кронштейна робить процес встановлення надзвичайно легким і зручним. Всі необхідні кріпильні елементи надаються в комплекті, що дозволяє швидко та легко встановити кронштейн на стіні. Затягувальний гвинт надійно фіксує нахил, виключаючи будь-яку можливість спонтанної зміни кута нахилу після встановлення. Для оптовиків та дропшиперів Ми пропонуємо особливі умови для оптових покупців і дропшиперів: вигідні ціни оперативна доставка та можливість покупки безготівковим розрахунком. Ваш бізнес буде вигідно відрізнятися пропозицією якісних та надійних кронштейнів КВАДО К-39, які легко монтуються та радують користувачів комфортом та функціональністю. Характеристики Тип Кронштейн з нахилом Рекомендована діагональ ТВ 32-55 дюймів Стандарти VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 Вузли нахилу Один вузол, регульований кут нахилу від +18 до -20 Допустиме навантаження До 45 кг Обов'язково читайте інструкцію та слідкуйте всім рекомендаціям від виробника! Перевіряйте відповідність обраного вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 |
| max VESA | max 200x200 |
| Вага кронштейна | 1,2 кг |
| Вузлів нахилу | один, +18°... -20° |
| Відстань від стіни | 63 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Діагональ екрана | 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 |
| Матеріал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гнинтом |
| Призначення | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 32-55" |
| Розміри настінної пластини | 135х135 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | гнітами |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

