Настінний кронштейн з нахилом. Зручність та функціональність з настінним кронштейном в якому легко нахилити телевізор вниз або вверх . Забезпечує легку установку та налаштування кута огляду. Основні характеристики Тип: кронштейн з нахилом. Рекомендована діагональ: 15-43". VESA: 100х100, 100х200, 200x100, 200x200. Кути нахилу: один, +15 ... -15 . Допустиме навантаження: до 45 кг. Відстань від стіни: 65 мм. Переваги нашого кронштейна Простота установки з повним комплектом кріплення. Інноваційний механізм нахилу для оптимального кута огляду. Міцний поворотний замок забезпечує надійне кріплення без гвинтів. Високоякісні матеріали та дизайн, відповідність стандартам безпеки. Чому варто обрати наш кронштейн? Наш настінний кронштейн з нахилом - це поєднання стилю, якості та функціональності. Він ідеально підходить для установки телевізорів різних діагоналей, забезпечуючи стабільність та безпеку. Ваш телевізор буде виглядати ще більш сучасно та елегантно. Вибір Квадо - це вибір надійності та стилю. Обов'язково читайте інструкцію та дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника!Перевіряйте відповідність обраного вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 |
| max VESA | max 200x200 |
| Вага кронштейна | 1,6 кг |
| Вузлів нахилу | один, +15°... -15° |
| Расстояние от стены | 65 мм |
| Гарантія | 7 років |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Діагональ екрана | 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 |
| Материал | посилена холоднокатана сталь з порошковим фарбуванням та ударостійкий технічний пластик |
| Метод фіксації нахилу | гвинтом |
| Назначение | Для РК-телевізорів |
| Рекомендована діагональ | 15-43" |
| Розміри настінної пластини | 256х150 мм |
| Сертифікований товар | Да |
| Спосіб фіксації опори телевізора на кронштейні | поворот замка-фіксатора |
| Тип | з нахилом |
| У комплекті | монтажний набір, інструкція з встановлення |
| захист від зсуву / захист від випадкового зняття: | механічний фіксатор захищає телевізор від випадкового зняття |
| сумісність із типами екранів: | LED, OLED, LCD, Smart TV, плазма |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴

